• Новак
VOREAD Миризлива Свеќа Природни Соја Восок од Свеќи, Не-Токсични Ароматерапијата Свеќи 6 Унца | 30 Час Горат, Долготрајни, Многу Мирис, Релаксирачки Свеќа Тегла (Диви Bluebe

VOREAD Миризлива Свеќа Природни Соја Восок од Свеќи, Не-Токсични Ароматерапијата Свеќи 6 Унца | 30 Час Горат, Долготрајни,

Оценка на стоката:
DEN 2064.00

Достапност
Производот е достапен

Висок квалитет - свеќи се сите природни соја восок,100% памук фитил .6 OZ.Црна првенство.30 часа горење ,долготрајни .Исполнет со етерични масла.СОВРШЕН ПОДАРОК - Деликатна пакување, свеќи со прилично црна и злато-печат подарок кутија ,Тоа ќе биде добар подарок за вашите пријатели ,сакани и секој што би сакал за Роденденски подарок ,Божиќ подарок, Куќа декорација подарок.УПОТРЕБА ВО СЕКОЕ Место и во СЕКОЕ ВРЕМЕ - Ќе може да се користат во дневната соба, бања, спална соба, ходници, кујни и канцеларија и насекаде каде што сакате.Исто така, може да запали ги на Свадба ден, campfire, midsummers ноќ, медитација, чакра и така натаму.ВИСОКО СЈАЈНА И МИРИЗЛИВА РОМАНТИЧНО - свеќа може да донесе светлина во темнината ,и да се направи Романтична атмосфера во вашиот живот !.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 x Миризлива Свеќа.СИЛНО RECOMMENTED : Шест придобивките од миризливи свеќи : 1. Подобрување на животната средина хигиена, да ги Отстраните смрдеата, се Распаѓаат втора рака од цигарите и од суштинско значење за воздух. 2. Смири раздразливост, Олеснување на притисок, несоница, главоболка, и да Бидете среќни. 3. Зајакнување на отпорноста, спречување на болести и намалување на хипертензија. 4. Подобрување на респираторниот тракт, носот чувствителни на астма и други проблеми. 5. Рамнотежа на хормоните, Активирајте клетки, и да се Спречи стареењето. 6. Освежете го вашиот ум и да го Подобрат вашата меморија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста