• Новак
Relaxus Соја Восок Од Свеќа Исполнет Со Етерични Масла Во Волшебно Гроздобер Стаклена Тегла - Ароматерапијата - (Разни Мириси) (Cedarwood & Redwood)

Relaxus Соја Восок Од Свеќа Исполнет Со Етерични Масла Во Волшебно Гроздобер Стаклена Тегла - Ароматерапијата - (Разни

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

100% ПРИРОДЕН : Направен Со Природни Соја Восок, 100% Чиста Етерични Масла И Еден Памук Фитил Кој Гори Чисто И Полека.ДЕКОРАТИВНИ СВЕЌА : Нашата Соја Восок од Свеќа Е Поставена Во Една Убава Гроздобер Стаклена Тегла, И Е Совршена За Секојдневна Употреба, Јога, Спа, Масажа, Реики, Медитација, Дневна Соба, Dinning Соба, Купатило, Или Било кој Друг Амбиент.ГОРАТ ВРЕМЕ и ГОЛЕМИНА на : Приближно 12 Часа, 4" x 3".РАЗЛИЧНИ МИРИСИ : Изберете Од Нашите Различни, Или Јасмин, Цвет, Мандарина & Карамфил Или Cedarwood & Redwood.СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален Одмор Подарок Сет За Родендени, Празници, Годишнини, Мајката & Татко Дена, Или Било која Друга Причина, Да им Даде Подароци кои Сигурно Ќе ве Воодушеви Луѓето Од Сите Возрасти.Нашите Соја Восок од Свеќа е направена со природни соја восок и исполнет со чисто етерично масло во волшебно гроздобер стаклена тегла.Еден памук фитил свеќа гори чисто и полека и трае и до 12 часа.CEDARWOOD & REDWOOD СОСТОЈКИ : Соја восок, Кокосово масло, Cedrus Atlantica (Cedarwood) масло, Boswellia carteri (Frankincense) масло, Еукалиптус citriodora (Еукалиптус) масло, Евгенија Caryophyllus (Карамфил) цвет масло, Santalum албум (Сандаловина) масло, Памук Фитил.ЈАСМИН, ЦВЕТ СОСТОЈКИ : Соја восок, Кокосово масло, Јасмин sambac масло, Памук Фитил.МАНДАРИНСКИ & КАРАМФИЛ СОСТОЈКИ : Соја восок, Кокосово масло, Цитрус Reticulata (Мандарина) етерични масла, Цитрус aurantium Амара (Горчлив портокал) тргни нафта, Евгенија, Caryphyllus (Карамфил) цвет масло, Памук Фитил.Карактеристики на производот : Направен со природни соја восок Еден памук фитил.Исполнет со 100% Чиста етерични масла.Изгореници чисто и полека.Горат време : до 12 hours.Net содржина : 100 g.Големина : 10 х 7.5 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста