• Новак
Safari Свеќа - 9 оз. Рачно изработени во САД со Соја Восок (Велур & Smoke)

Safari Свеќа - 9 оз. Рачно изработени во САД со Соја Восок (Велур & Smoke)

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

А возбудливоста на питу мирис, со навестувања на amyris, мошус и мов да completement на smokiness.Овој мирис е исполнет со природни етерични масла од cederwood, пачули, labdanum и борови за совршен машки мирис, да создаваат атмосфера на одмор со по вечера срдечни во старомодни пушењето соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста