• Новак
Purina Ветеринарна Диети Мачки НП прекумерна тежина Менаџмент - 6lb

Purina Ветеринарна Диети Мачки НП прекумерна тежина Менаџмент - 6lb

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Purina Ветеринарна Диети НП прекумерна тежина за Управување со мачки формули се обезбеди целосна и правилна исхрана за безбедно и ефикасно губење на тежината и одржување на тежината.Ниско ниво на калории и малку масти.Високо протеинска за поддршка посно мускулна за време на губење на тежината.Purina Про План за Ветеринарна Диети НП е специјално формулиран за да помогне на вашата мачка изгуби вишокот на килограми, додека одржување на мускулната маса.Тоа е ниско ниво на калории и масти што помага да се промовира губење на тежината и тоа е исто така богата со протеини, така што вашата мачка држи потпреме на телесна маса.Висок влакна нивоа помогне да се задржи вашата мачка целосна и задоволни.Purina Ветеринарна Диети НП (прекумерна тежина Менаџмент) Мачки Формула е мачка храна за сопственици, кои место посебна вредност на нивните миленичиња здравјето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста