• Новак
Косата Меки Прав за Еднократна употреба на Спреј за Коса Стил во Прав Сува Шампон во Прав за Мажи Жени

Косата Меки Прав за Еднократна употреба на Спреј за Коса Стил во Прав Сува Шампон во Прав за Мажи Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Косата моделирање стил прав трае долго време.Многу мала количина од производот се потребни за да се постигне големи резултати.Ова губење на меки прав се чуваат во квалитетни пластични шишиња, сигурно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба.Косата прав апсорбира вишокот на масло од косата веднаш додавање на волумен и промена на изгледот од валкани да се исчисти.Лесен и пренослив, ќе можат да носат косата volumizing во прав во секое време и насекаде каде погодно.Многу лесен и безбеден да се користи во секојдневниот живот.Директно да се применат за да се исуши косата за да се создаде природен меки влакна, коса mattifying прав прави вашата коса повеќе стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста