• Новак
Суета Светлината LED Огледало Светлина Акрилик White/Black Суета Светлина Осветлување Тела за Бања Облекување Маса Спални Бања Светлина Тела (Боја : W - W светлина, Големин?

Суета Светлината LED Огледало Светлина Акрилик White/Black Суета Светлина Осветлување Тела за Бања Облекување Маса Спални

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дизајн : Модерна и Минималистички стил на дизајн, погоден за вашата бања, огледало кабинети, прав соба, спална соба и дневна соба и сл.Модерната суета светлина brightens вашата дневна веднаш.Лесен за Инсталација : Само треба да се следи илустрирано дадените инструкции за монтажа и инсталација!Внатрешен ѕид sconce тела,ве Молиме проверете ја големината за да се обезбеди fitment пред да нарачате.Сите монтажа хардвер потребни за инсталација се вклучени во пакетот.Ве молиме отсечени напојување за време на инсталацијата.Големина : 46/56/66/76*4.5 cm.Напон : 110 V-240 V, моќ : 9w-46cm, 12w-56cm, 14w-66cm, 16w-76cm.Високи-температура на боја светилка тело, исклучителна изработка и трајност.Совршен за make up огледало светла, суета светла, допрете светлина, ѕид маса светилка и ѕидот читање светлина.плакарот, под кабинет, ходникот, скалите, бања, спална соба, кујна, расадник, автомобили багажникот, суета огледало.Предмет Тип : Ѕид Светилки / Огледало Lights Body Боја : Бела, black Material : Metal Light Извор : LED Bulbs Power Извор : ACStyle : Modern Voltage : 110-240 VInstallation Тип : Ѕид Mounted Shade на Ветер : Up & Down Features : LED Огледало пред light Application : Бања,Кревет Соба,Студија,Јадење Room Tips1, ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2, ве молиме имајте на ум дека не може да биде малку боја разлика поради различни монитор.3, ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.4, ние ќе ги пренесе на објектот во 1-3 дена, а се проценува време на пристигнување е 15-25days.5, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста