• Новак
Отворено Божиќ Украси 344 LED Светла Ѕвезда Лесен за Инсталација и Водоотпорен Божиќ Светла 8 Режими на Елка Светла за Божиќ Дрво Дома Свадба денот на Благодарноста Па

Отворено Божиќ Украси 344 LED Светла Ѕвезда Лесен за Инсталација и Водоотпорен Божиќ Светла 8 Режими на Елка Светла за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Божиќ Декорација Ѕвезда Светла】отворено Божиќ декорација ѕвезда светла функција 344 Led диоди, 1 метал ѕвезда и 9 жици на светлата на крајот, секој 11.5 долги нозе, личи на кометата.На трепкане Божиќ светла се идеални за вашата надворешна и внатрешна декорација.Светло до вашиот дом или двор со овој Божиќ светлина на екранот. 【8 Осветлување Режими s IP44 водоотпорен, но сливните кутија треба да се чува на суво место. - Безбедно да го Допрам : светилки не се загреваат, кој ви овозможува да се допре до нив во секое време. - Мемориска функција : лесно да ги поставите осветлувањето во претходниот режим без ресетирање тоа. 1 x ѕвезда string светла, 1 x адаптер, 1 x Прирачник за Корисникот ,9 x Метал insert (внеси).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста