• Новак
Мојот Камион Мојот Начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија 2007-2021 | Луксузен Вратата Заштита! | 3' на Квалитето?

Мојот Камион Мојот Начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија 2007-2021

Оценка на стоката:
DEN 789.60

Достапност
Производот е достапен

Автомобилската ОЕМ Квалитет (IATF 16949) и 100% Вистински 3 M Лепило; Вграден да Трае!; Телото Страна Украси се изградени според највисоките стандарди за квалитет и со високо-квалитетни 3 M лента.Едноставна Инсталација; Карактеристики DIY Кора 5-годишна гаранција.Отпор на долготрајна изложеност на сончева светлина, raining или атмосферски.Висок Квалитет Светла Хром Финиш.Токму Мери и Инженерните : Ширина : 3 Инчи.Пред Вратата Должина : 900 mm, Задната Врата Должина : 600 mm, Пакет на 4 Парчиња (2 Предни И 2 Задни Врати).мојот камион мојот начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија мојот камион мојот начин тело страна украси ефикасно да се замени со благи изгледот на вашето возило со повеќе луксузни еден.Овие парчиња соодветно надополнување на телото дизајн и акцент линии на вашето возење.За да одговараат на различните возила и корисникот вкусови, тие се достапни во голем избор на сопствени дизајни, големини и бои.мојот камион мојот начин тело страна украси се намали за да се потврди прецизна одговара за секое возило.Овие украси се конструирани со користење на врвот-квалитетни материјали.Она што е уште поважно, овие украси се земе само неколку минути да се интегрираат на вашиот автомобил или камион.Нема да има потреба за комплексна алатки или процедури како овие украси функција 3 M акрилик пена лента што sturdily обезбедува на вашиот возење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста