• Новак
Casdre Кристал Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Бисер Коса Парче Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојки

Casdre Кристал Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Бисер Коса Парче Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Свадба коса додатоци е направен од висок квалитет на алуминиум,стакло,бисери,кристал и чешел,нема да избледи и скршени.Свадба коса парче околу 5.11*2.55 во,може да остане безбедно во вашата коса.Свадба коса чешел може да биде свиткана флексибилно,се носат на страна или назад како ви се допаѓа.Рачно изработени свадба коса парче одговара за свадба,забава,матурски фустан и да било посебни настани.Свадба страна чешел погоден за невести и пратилки.Casdre главно производи : свадба коса додатоци,синџир накит за жените,лажни нокти и слично..имајте пријатен шопинг време!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста