• Новак
MARCHWAY Ultralight Виткање Кампување Стол, Преносни Компактен за Надворешна Камп, Патување, Плажа, Пикник, Фестивал, Пешачење, Лесни Backpacking

MARCHWAY Ultralight Виткање Кампување Стол, Преносни Компактен за Надворешна Камп, Патување, Плажа, Пикник, Фестивал, Пешачење,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Алуминиумска рамка.Ултра лесен и Компактен : Тежи само 2 килограми кои може да се подигнат со прст, и огради надолу до 14 x 5 инчен материјал вреќа дека може да се вклопат во носат на.Едноставно Поставување : Свитлива алуминиум пол со шок-кабелот структура овозможува брзо се постави и капакот надолу.Во рок од една минута, можете да се заврши на собранието процес.Велкро рака може да се одржи на рамка заедно лесно.Супер Удобност : Ергономски седишта дизајн ви дава оптимална седиште искуство.Дише седиште нето носи утеха кога во топла сезона.Тешки и Трајни : Ripstop најлон седиште + авиони-одделение корозија-отпорни алуминиум рамка обезбедува капацитет до 250 килограми. 4 агли во задниот дел од седиштето на ткаенина се во голема мера се зајакнат за да се обезбеди сигурност.Флексибилност : Идеален за tailgating, mountaineering, мотоциклизам, лов, музика на фестивалот, концерт на партијата, парк, BBQ, патот патување, adventuring и секој гледа за светлината патува со големо.Пристоен Одмор Подарок за семејства и пријатели.Се тресат од црна пластика зглобовите тогаш сите столбови падне во место, рамка е поставена.Се стави на решетката седиште ткаенина кон половите на рамка : прва вметнете горните две столбови во ткаенина џеб, а потоа вметнете пониски две столбови во ткаенина џеб.Тоа собрание е завршен.Ќе го направи тоа лесно во минути.Најзначајна карактеристика на овој стол е мала тежина, компактни укината големина и лесно да се носат.Тоа се постигнува оптимална рамнотежа помеѓу компактност и удобност.Тежи само 2 килограми, додека се држи до 250 кг, може да се фрли надвор од товарот за патување со овој стол.Тоа е идеален за вашиот отворено пешачење, риболов, качување, велосипедизам, barbeque, детска игра фудбал или спортски настан.Овој низок профил, подвижен стол може да ви донесе релаксација во секое време и насекаде.Спецификација : .Седиште Висина : 14 инченНазад Висина : 26.2 инченСедишта Ширина : 20.8 инч.Рамка : Висока јачина 7075 алуминиум; Ткаенини : Ripstop и против пролизгување Најлон.За носење : L 14 * W 5 * H 4.3 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста