• Новак
Homall Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Чаир, Троседот СТП Кожа Дома регулируема Облегалка за Стари Класичен Дневна Стол Дневна Соба Стол со Безбеднос?

Homall Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Чаир, Троседот СТП Кожа Дома регулируема Облегалка за Стари Класичен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа ќе биде одличен подарок. -Reclined Димензии : 25"(W) X62.План започнува на датумот на купувањето. 7", тежина : 40 кг.Бара 100-вати сијалица.Средината век модерен дизајн со различни Око фаќање на геометриски детали. -Далечинска контрола, лесно да се прилагоди на стол, user-friendly. -Лифт моторни турка стол нагоре, да им помогне на високи застане лесно. -Лесно да се прилагоди на начини за да се исполнат вашите барања. ➤【Мултифункционален Мала Маса Светилка】Допир контрола, Авто-Тајмерот,Пак светлина исклучува автоматски со 30min/60ми Авто-Off Timer, 50 brightess избори (5 осветлување режими × 10 на ниво на осветленост)учење, читање, и релаксирачки.Абажур боја Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. ➤【Биро Светилки Око-се грижат Технологија】Боја температура прилагодливи од 3000 K-6000 K.Преносливи со подароци.Сенка е девет-Инч во дијаметар.Сигурна и стабилна, авто исклучува откако телефонот е целосно наполнет, не се прегрее.5"(D) X41"(H); Големината на кревање форма : 25"(W) X29. -Нормални Димензии : 25"(W) X29.Песок Црн финиш.000 производи денес.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот. -Максимален капацитет : 265 кг Седиште Висина : 17.HOPORISE дава 1 година гаранција. 【Висок Квалитет】-Одобрени лифт мотор, Силна цврсто дрво, Премија кожа, Мека мемориска пена, сите да направи идеална стол.Hoporise LED Читање Светилка се идеални за читање, работат или студираат без било боли твоите очи, прекрасно нежна светлина за да се заштити вас и вашето семејство очи. 【Што е лифт стол】-стол може да се постави на дневен ред, полека, и седиште завршува со умерена навалите, да им помогне на постарите да се зголеми лесно од стол без ставајќи притисок на грб или нозе. -Дебела поместена седиште и назад за повеќето удобност. -Крена Димензии : 25"(W) X29.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден. -Направен од Високо-квалитет СТП кожа, убаво на допир.Тоа е голема идеален за медицинска сестра, старец, безделник и лицето кое се Опоравува од болест. -Дома лесно собранието е потребно.6"(H); Големината на полулегнал форма : 25"(W) X62.Beveled, калено Стакло има смирувачки рефлексивни Црна нагласи.Едноставен, user-friendly собранието е потребно.Собрани димензии (Dxšxv) : 43.Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе добиете писмо.Да се загрози отпорни елегантни изгради ќе додадете полиран изглед на вашиот простор. -Двојно дебели поместена подложка за нозе им овозможи на вашиот нога да се одморат.Бранеа челик база и вратот има повлече синџир на и исклучување. 【Лесно да се Соберат】-Тоа доаѓа со едно седиште еден backrest и некои поврзување линии, тоа нема да потрае повеќе од 10 минути за да се добие тоа составуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста