• Новак
Teerwere Ниска Столици Ниска Столици Мали Столици Стилски и Креативни Дома Ниска Столици кои се Користат во Соби и Ходници Облекување Столици (Боја : Две, Големина : 42x42x4

Teerwere Ниска Столици Ниска Столици Мали Столици Стилски и Креативни Дома Ниска Столици кои се Користат во Соби и Ходници

Оценка на стоката:
DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Стави во вашиот автомобил backseat кога одат на пикник со пријателите,вашите деца, исто така, може да се земе тоа лесно, како на лесни столица.Овие ниско столче опфаќа се многу удобно, природно еколошки и еколошки, спречување на нечистотија и солзи, и се одличен избор за место за да се носат деца и домашни миленици.Материјал и големина на : материјалот е метал + фланелен боксери, големината е 42x42x45cm, кои можат да се осигурате дека вашиот ниско столче е издржлив и може да се користи за многу години.На елегантна и шик дизајн го прави погоден за секој дом декорација, тоа може да се користи кога се носи облека во спалната соба, чевли на влезот или одмор на стол.Може да се спречи гребење на подот и да ја задржите лизгање, површински третман е лесно да се чистат со влажна крпа или крпа.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПОМОШНИК : безбедноста функција прави чекор столче одлична за повеќенаменски користи,како и купатило,кујна,канцеларија,градина, кампување,риболов,отворено и повеќе..Таа има висока стабилност, практичност и совршенство.Тоа може да се обезбеди удобна седечка положба дури и за долго време, што е издржливи и отпорни на временските.Не само лесно да се движите, но исто така лесно да се одморат, убава и практична.Ги нежно со партал да се олесни чистењето.Соодветен ниско столче со соодветна висина исто така, може да се користи како footstool, footstool, footstool, детско столче, молзење столче, троседот чај столче, итн.Тоа е многу погоден за употреба во спална соба, дневна соба или да се игра област на децата, и може да обезбеди креативни, практични и луксузен декорација за секој простор.Забелешка : горенаведените податоци се мери рачно, и грешка од 1-2 cm, тоа е нормално, ве молиме да се разбере.Пакување листа : ниско столче *1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста