• Новак
Десктоп Таблета Стенд – CTA Прилагодливи Десктоп Таблета Стои со Здрав Пондерирана Метална База и 360-Степен Ротација Headpiece – Компатибилни се со паметни телефони и Т?

Десктоп Таблета Стенд – CTA Прилагодливи Десктоп Таблета Стои со Здрав Пондерирана Метална База и 360-Степен Ротација Headpiece

Оценка на стоката:
DEN 889.44

Достапност
Производот е достапен

Telescoping висина-прилагодлив поле; се Прилагодува од 11. 4" 18. 1".Накосување, 360-степен ротирачки headpiece да ви обезбеди удобно агли на гледање.Променливи во големина носителот со удобен зафат-стрингови.Здрав, измерен метална база со нула заштитна баласт.Ергономски и простор за заштеда на енергија дизајн, совршен за гледање видеа, livestreaming, учење на далечина, читање или комуницирање на интернет.Компатибилни се со паметни телефони и таблети 4.7" да 12.9" инчи во висина или должината, вклучувајќи i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 8, i Phone 11 Про Max, i Phone X, i Pad mini 5, i Pad Воздух 3, i Pad 10. 2-Инчен (7 & 8-ми Генерација) и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста