• Новак
Бостон Terrier Куче PopSocket Сакам Дремење Смешно Велејќи PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Бостон Terrier Куче PopSocket Сакам Дремење Смешно Велејќи PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Страшни Бостон Terrier Pop Socket со Сакам Дремење вели.Совршен подарок за куче љубовници кои имаат Бостон terrier.Е вашиот Бостон Terrier вашиот најдобар пријател?Тогаш земи оваа смешна popsocket кој во Бостон Terrier куче дизајни, црвено срце и јас Сакам Дремење смешно вели.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста