• Новак
Мобилен Телефон Стојат, [2020 Ажурирани] Потполно Склоплива Телефон Стојат, Прилагодлив Phone Држач за Маса Метални Шипки Десктоп Телефон Носителот Лулка Клупа Компати

Мобилен Телефон Стојат, [2020 Ажурирани] Потполно Склоплива Телефон Стојат, Прилагодлив Phone Држач за Маса Метални Шипки

Оценка на стоката:
DEN 1819.20

Достапност
Производот е достапен

【Потполно Склоплива Телефон Носителот】 На мобилен телефон се залагаме за iphone со количка за дизајн ,овој ipad мобилен телефон таблета стојат може да се свитка да мини тело, лесен за носење, зема многу малку простор, погодно да се носат во секоја сцена. 【Грижете се-Бесплатен По Продажбата на Услугата】 Ние сме посветени да ви обезбеди најдобар мобилен телефон застане за нашите клиенти .Клиентите 100% задоволство е нашата најголема мотивација.Тоа е совршен придружник за патување.гледате youtube видеа додека мулти-барањата или релаксирачки Повеќе Агол & Висина Прилагодување.И тоа ќе не блокира камера или покрие устата парче.лесно ќе го допрете екранот без да се грижиш телефонот ќе врвот над или да падне.Потполно Склоплива Исклучително добро изградена.Ако постои каква било истрага , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Во однос на практичноста, ова стојат може да се користи за повеќе ситуации : 1.Овој мобилен телефон стојат носител е на висина & прилагодливи агол.Тоа може да го поддржи вашиот телефон со случајот на.Висина може да се прилагоди помеѓу 7.Повеќе комбинации им даде на корисниците на слободни избори.9" паметни телефони ,Таблети и е-читатели, i Phone 11 Max Pro/ 11 Max/ 11/ Xs Max/ Xs/ XR/ X/ 8 7 6 6s Плус 5 5s SE, Галакси S9 /S9 Плус/S8 / S7 / S6 / Note9/Note 8, LG, Huawei, LG, IPAD mini, Samsung Табот, Google Nexus, Поттикне и така натаму.Добро направени, Трајни и универзален телефон стои со гума костец на стопанството дел осигурајте се дека телефонот не се лесно да се лизга или да падне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста