• Новак
Роуз и Пеперутки Розова Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

Роуз и Пеперутки Розова Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

Оценка на стоката:
DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Материјал : Роза И Пеперутки Розова Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метален Цинк Alloyring Тока, Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно Да Се Прилагоди На Вашите Омилени Гледање Агли Да Се Игра Телефони Или Гледате Видео Записи, Удобно, Цврста И Силна, Анти-Падот, Супер Лепливоста.Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Телефонски Случај.Упатство За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.Флексибилни Ротација : Роза И Пеперутки Розова На Мобилен Телефон Да Ѕвони Држачот Поддржува 360 Степен Ротација, Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли, Да Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Videos Super Вшмукување : User-Friendly Дизајн, Супериорен Во Однос На Лепливоста, Супер Леплива Лепило Може Цврсто И Лесно Да Се Закачите На Било Рамна Површина На Вашиот Телефон Или Телефон Случаи, Обезбедување На Носителот На Цврсто Се Држи На Вашиот Телефон Без Falling Multifunction : Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Може Да Се Користи Како Потпирач, Автомобил Планината, Анти-Пад И Кражба, Производите Ќе Ви Помогне Да Се Ослободите Вашите Раце Кога Гледате Тв Или Други Операции ,Заземаат Повеќе Погодности И Смешно Да You Instructions За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Smooth After Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста