• Новак
Бразилецот BBQ Пушач Храна Љубовник Скара Ум, ако јас Чад PopSockets Swappable PopGrip

Бразилецот BBQ Пушач Храна Љубовник Скара Ум, ако јас Чад PopSockets Swappable PopGrip

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Оваа Смешна Barbeque Скара дизајн е ексклузивен новина дизајн.Земи го ова Смешно BBQ Pitmaster дизајн како подарок за некој кој сака пушењето ребра, brisket или влечат свинско месо.Ова ќе го добие насмевки и се смее на следната bbq cookout.Ги споделите со сите знаеме дека сте скара господар во оваа смешна бразилецот и скара.Ако сте пушач сите месо, се некој се смее на следниот скара во оваа смешна дизајн.Совршена како бразилецот подарок за мажите!Јас би чад тоа!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Оваа Смешна Barbeque Скара дизајн е ексклузивен новина дизајн.Земи го ова Смешно BBQ Pitmaster дизајн како подарок за некој кој сака пушењето ребра, brisket или влечат свинско месо.Ова ќе го добие насмевки и се смее на следната bbq cookout. - Ги споделите со сите знаеме дека сте скара господар во оваа смешна бразилецот и скара.Ако сте пушач сите месо, се некој се смее на следниот скара во оваа смешна дизајн.Совршена како бразилецот подарок за мажите!Јас би чад тоа!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста