• Новак
Среќен Велигден PopSockets Swappable PopGrip

Среќен Велигден PopSockets Swappable PopGrip

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Толку голема кутија со многу шарени јајца.Тоа е лудило колку напор Велигден зајаче ги прави секоја година.Тој ги крие неговите слатки и јајца во високи треви или во сено.Многу шарени циклуси, дезени и бои, ги красат овие подароци.Тоа е една симпатична дизајн за млади и стари, голема или мала, татко, мајка, браќа и сестри, деца, роднини и познаници.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Толку голема кутија со многу шарени јајца.Тоа е лудило колку напор Велигден зајаче ги прави секоја година.Тој ги крие неговите слатки и јајца во високи треви или во сено.Многу шарени циклуси, дезени и бои, ги красат овие подароци.Тоа е една симпатична дизајн за млади и стари, голема или мала, татко, мајка, браќа и сестри, деца, роднини и познаници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста