• Новак
Голема Agnes Стапало за Кревет Куќа Кампување Шатор

Голема Agnes Стапало за Кревет Куќа Кампување Шатор

Оценка на стоката:
DEN 441.12

Достапност
Производот е достапен

Да го продолжи животот на вашиот Кревет Куќата 6 шатор кат, ние препорачуваме употреба на Кревет Куќа стапало.Големите Agnes стапало ви овозможува да теренот лесен, Брз Летаат засолниште додека оставајќи шаторот тело зад себе.Брзо Лета конфигурација бара стапало, шатор лета, столбови, и удели.Тежи 1 lb. 5 мл.Полна големина x 10.5 7.5 x 2 инчи.Стапало облик се совпаѓа со шатор подот.Стапало хардвер во аглите натпревари шатор хардвер.Пункција/вода-отпорни ткаенини за заштита на шаторот подот.Пакети мали и багажникот-подготвени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста