• Новак
Џејсон Индустриски 105.0M080 Џејсон Тип 400 Бескрајни Рамно Ткаени Ремени, Уретан Челик, 0.8 Широк, 105 Долго

Џејсон Индустриски 105.0M080 Џејсон Тип 400 Бескрајни Рамно Ткаени Ремени, Уретан Челик, 0.8 Широк, 105 Долго

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Достапни во 1/2-инчен зголемувања од 8 до 62.5 инчи, и во 1-инчен зголемувања од 63 до 142 инчи. 0. Еден-ply, бескрајни плетени ленти.Овие појаси се меѓусебно со Гејтс Брзина Флекс, #400 Пантер, Tilton Супер брзина и Fenner Ултра Брзо 400. Џејсон Тип 400 рамен појаси се еден-ply, бескрајни плетени ленти изградена на цврсти стандарди е потребно да се исполнат барањата на модерната висока брзина на компактни дискови се бара стан појаси.Овие појаси се меѓусебно со Гејтс Брзина Флекс, #400 Пантер, Tilton Супер брзина и Fenner Ултра Брзо 400. Џејсон Тип 400 Бескрајни Рамно Ткаени појаси се достапни во 1/2-инчен зголемувања од 8 до 62.5 инчи, а во 1-инчен зголемувања од 63 до 142 инчи.Овие високи перформанси рамен појаси имаат еден-ply на бескрајни ткаени полиестер кабелот врзани за нафта-отпорни, не-означување, статични спроведување chloroprene гумени капак.Појаси се утврдени со должина во инчи, на буква "М" и со ширина во една hundredths од очигледна; односно, 36.0 M125.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста