• Новак
TOPGREENER 4.8 Висока Брзина НА USB Ѕиден Штекер, 24W, 20A TR Receptacle Компатибилен со iPhone 12/11/PRO/MAX/SE/XS/XR/X, Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8/Белешка, LG, HTC и Повеќе, TU22048A-BR-2 ПАРЧИЊА, Кафеава, Pack 2

TOPGREENER 4.8 Висока Брзина НА USB Ѕиден Штекер, 24W, 20A TR Receptacle Компатибилен со iPhone 12/11/PRO/MAX/SE/XS/XR/X,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Во ѕидот двојна USB штекер со вкупно излез од 4.8 Засилувач, 24 W, 5 VDC; секое полнење преку USB порта да достигне до 2.4 максимум (не поддржува брзо полнење технологија).Ви овозможува да ја полните преку USB уреди, додека оставајќи простор за други апарати; полните два USB уреди истовремено без адаптери; совршен за кујна, спална соба, дневна соба, и комерцијални локации.Патентирана Intelli Chip технологија препознава моќта потреби на индивидуалните уреди за полнење да се појави на оптимални брзини без преполнувањето или прегревање.Декоратор receptacle карактеристики подесувате-отпорни ролетни да се спречи несаканите објекти од тоа да биде вметната; во согласност со 2017 NEC Член 406.12. 2 пакет; кафеава боја; TR кутиите на двата краја 20 Amp/125 VAC; УЛ наведени; задниот ѕид плоча опфатени; УЛ наведени; 1-годишна гаранција.На TOPGREENER TU22048 A USB излез е комбинација на ултра-со голема брзина на полнење и Intelli Chip технологија на сите во еден штекер.Секој Тип-USB-порта е способен за висока-брзо полнење за мали уреди 2,4 максимум, давање на USB места во комбинација излез од 4.8 А Тоа, исто така, вклучува 20 A моќ места со подесувате-отпорни (TR) дизајн за да се заштити вашето семејство и се во согласност со градење стандарди.Ова комбо електричниот штекер исто така е достапен во асортиман на бои за да се обезбеди натпревар за речиси било која локација.На 20 amp полнење receptacle комбинира стандард места со USB порти, така што ќе може да се ров на обемни адаптери и моќ на сите ваши уреди во едно место.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста