• Новак
Гумени Гребло Одбори Застане: 10/11 нозе ВЕЧЕРАМ со Прилагодливи Гребло Ранец Пумпа Поводник Перка Млади Возрасни Standup Paddleboard

Гумени Гребло Одбори Застане: 10/11 нозе ВЕЧЕРАМ со Прилагодливи Гребло Ранец Пумпа Поводник Перка Млади Возрасни Standup

Оценка на стоката:
DEN 931.20

Достапност
Производот е достапен

????НОВИ 2021 ISUP ОДБОР : ЕДЕН ултра-светло гумени застане гребло одбор, изградени со многу издржливи ПВЦ материјал.Прекрасно дрво жито дизајн,изработка на вашиот одбор единствена меѓу сите други. ????СТАБИЛЕН и КРУТИ : стенд-ап paddleboards е 11' должина, 32"ширина и 6"дебелина во комбинација со висок притисок се применува (14.5 psi) го прави овој одбор многу стабилен и се погодни за сите нивоа на вештини, вклучувајќи и почетници. ????РАЗНОВРСНА СИТЕ ОКОЛУ ОДБОР : Нашата поддршка одбор може да се користи на езера, реки или мали брановидна океанот.Тоа е добар придружник за да paddling, крстарење, јога, посети во станот вода. ????ПРЕНОСНИ и ЛЕСЕН за ДА го ПОСТАВИТЕ:Опремени со прилагодливи алуминиум гребло, монтажни blackfin, со поддршка на одборот може да се здипли во ранец кога ќе излезе.Откако во вашата дестинација, можете лесно и брзо да се зголемат одбор. ????СИГУРЕН СЕРВИС:Uboway посветува внимание на квалитетот на производот и клиентите искуство.Доколку одборот има било производство на дефекти, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние стоиме зад нашите производи 100% .Гас Вентили — Брзо да се разбивам и се надува.ЕВА Мат — ЕВА има добра триење за да се спречи корисник од лизгање. 4 Точка Bungee Дизајн — се Користи за складирање на вашите припаѓа.Носат Рачка — Удобен за носење.Uboway Гумени Застане Гребло Одбор, кој го направи на двоен слој ПВЦ материјал и капка-бод технологија, тоа е крајно неверојатно издржливи,практично трајни, и импресивно пренослив.Кога одбор е самопочит, тоа ќе заштедите многу простор и може да се навива за складирање во торбичката.Одборот може да обезбеди одлична планирам за риболов ,крстарење, истражување и фитнес.6" во дебелина овозможува потешки возачи да уживајте во оваа забава paddling спорт.Со оваа одлична рамни вода крстарење одбор, почетниците може да уживаат во прекрасен сурфање искуство.Откако вашата авантура правец надолу, едноставно разбивам, се тркалаат и чување на вашите одбор во торбичката, тоа е удобен и преносливо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста