• Новак
Цел живот 91014 Хоризонт 100 Стенд-Ап Paddleboard, 2 Пакет, Paddles Вклучени, 10 нозе

Цел живот 91014 Хоризонт 100 Стенд-Ап Paddleboard, 2 Пакет, Paddles Вклучени, 10 нозе

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

10 Нога Paddleboard Стабилна Дизајн : Карактеристики на трупот шини направен за да се зголеми стабилноста кога излезе од водата.идеален за влез на ниво и средно paddlers.Силни и Издржливи : УВ-заштитени и времето-отпорни за надворешна употреба и функции да се изгради требаше да трае.Paddles вклучени, ЕВА палубата подлога за зголемување на влечење, Лиен центар се носат рачка, Заден рачка за лесен транспорт.Интегрирани во 1/4. -20 универзална планината за водоотпорен додатоци, Пред палубата bungee за достапни за складирање, Paddleboard поводник прилог јамка, Стигнале перка за сурфање или рамни вода paddling.Димензии : 120 во.L x 34 во.W x 7.75 во.Ж , Тежина Капацитет : 230 кг.Векот на траење на Хоризонтот Стенд-Ап Paddleboard (ПОДДРШКА) дава влез на ниво и средно paddleboarders прифатлива, стабилна, и сите околу перформанси управувано paddleboard која е одлична за вода.Со ЕВА палубата покривање, ќе има подобра нога влечење дека парови и со стабилна дизајн на трупот шини.Интегрирани универзална додаток планината ви овозможува да се земе водоотпорен камера или звучник со вас, додека вие гребло.Хоризонтот ВЕЧЕРАМ вклучува нашиот патентиран fin дизајн кој retracts во опашката дел на одборот, намалување на ризикот од кршењето на вашиот перка додека во употреба, или во текот на складирање или транспорт.Изградена на УВ-заштитени полиетилен со висока густина (HDPE), на paddleboard е силен, издржлив, и згаснат отпорни.Бегство од секојдневието и да ги преземат Живот Хоризонт ПОДДРШКА на вашата следна авантура!Векот на траење на Хоризонтот Paddleboard е 10 ft.долги x 34 во.широк.Тоа има различно обоени ЕВА пена подлога, а paddleboard поводник прилог јамка, пред палубата bungee, (2) носат ремени (1178172), интегрирана универзалната во 1/4.-20 додаток планината, потрошувачка приклучокот, и (1) 9.вбризгување на пластични стигнале перка.Доаѓа како 2 пакет во Bahama Фузија со (2) прилагодливи ВЕЧЕРАМ paddles (1078074) и 5-годишен ограничена гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста