• Новак
Предлози Дома Работат Spritz за Коса, 12 Мл

Предлози Дома Работат Spritz за Коса, 12 Мл

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Сигурен избор на стручни лица.За мека, допирни, флексибилни задржете.Косата останува мека и допирни со прекрасен природен сјај.Предлози Светлина Се Одржи Работен Spritz.Светло, брзо сушење, јасна формула помага да се задржи косата во место без да се вкочанетост, stickiness или flaking.Остава косата мека и допирни со природен изглед сјај.Како да се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста