• Новак
Црвено со Бакнеж Styler Fixer Замрзнување Спреј за Коса Силна Максимална се Одржи 2-Во-1 Чипка Лепак и Стил 2oz

Црвено со Бакнеж Styler Fixer Замрзнување Спреј за Коса Силна Максимална се Одржи 2-Во-1 Чипка Лепак и Стил 2oz

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Само производ што ви треба за вашиот дневен перика апликации и косата.Формулиран за да минатата сите-ден, без да се изгради-нагоре, но деликатна доволно за да биде лесно да се отстрани без губење на штета.За во последната минута допира, рамномерно спреј во текот на косата да се одржи било која саканата стилови и да го скроти frizz со пријатно миризливи заврши. 2oz.Црвено со Бакнеж Styler Fixer Замрзнување Спреј за Коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста