• Новак
Juvielich Круг Приклучок Ореви Род Спојка Орев Навој Ракав Прачка за Континуирано Навој Род 10PCS

Juvielich Круг Приклучок Ореви Род Спојка Орев Навој Ракав Прачка за Континуирано Навој Род 10PCS

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Големина】Навој Големина : М12,Целокупната дијаметар : 20mm/0.79",вкупна висина : 20mm/0.79". 【Материјал】Направени на 304 нерѓосувачки челик,површината на вибрации на белење на третман,носат-отпорен и издржлив добра рѓа да ја користите. 【Предност】круг ореви се силни, отпорни на корозија со компактна големина и лесен за употреба.Идеален за зацврсти апликација. 【Апликација】Широко се користи во електронски апликации и работи кои бараат брза корекција,како што се камерата пан,светилка заграда,стакло виткање трпезариска маса,итн. 【Пакет Содржина】10 PCS x Круг Ореви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста