• Новак
Dixon Вентил MA250 Алуминиум месо тело/Вода Фитинг, Кралот Краток месо тело Вшмукување Спојување со NPSM Конец, 2-1/2 NPSM Машки x 2-1/2 Цревото ID Бодликава

Dixon Вентил MA250 Алуминиум месо тело/Вода Фитинг, Кралот Краток месо тело Вшмукување Спојување со NPSM Конец, 2-1/2 NPSM

Оценка на стоката:
DEN 308.88

Достапност
Производот е достапен

Кралот краток месо тело вшмукување спојување со NPSM тема.Изработени од алуминиум. 2-1/2-инчи NPSM машки и 2-1/2-инчи црево ID бодликава.Dixon Вентил Кралот краток месо тело вшмукување спојување со NPSM тема.Изработени од алуминиум. 2-1/2-инчи NPSM машки и 2-1/2-инчи црево ID бодликава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста