• Новак
Бебе Безбедност Шлем Бебе Главата Заштитник на Младата Години Главата Заштитна Капа Headguard Браник Хаубата со Колената Влошки за Бебе Одење, Трчање Индексирање Лесн?

Бебе Безбедност Шлем Бебе Главата Заштитник на Младата Години Главата Заштитна Капа Headguard Браник Хаубата со Колената

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

памук, сунѓер.Кука и Јамка затворање. 【360°Главата Заштита】 Ова бебе главата заштитник безбедност капа е изработена од памук, и исполнет со дебели сунѓер, е мек и удобен за носење.Тоа обвива бебето главата во сите правци, ефикасно disperses на влијание, и го штити бебето од глава удари и влијанија во текот на одење, индексирање и играње. 【Лесни & Дише】Отворен прозорец топ дизајн обезбеди бебе не се топло, донесе бебе дише и удобно носење чувство.Безбедноста шлем шапка е лесен, носат без товар.Мек материјал, може да биде укината за лесна за носење. 【Се вклопуваат Добро & Прилагодливи】На кука и јамка зацврсти е лесно да се прилагоди на главата обем како што вашето бебе расте, дијаметар е 18cm(7inch), висина на 12cm(4.7 inch), погоден за бебе 5-24months.Брадата рака е погодно да се поправи шапка, без да се премине или паѓа. 【Бебе Шлем со Коленото Влошки】 Нашето бебе главата заштитен шлем доаѓа со еден пар на коленото влошки , ќе се обезбеди комплетен сет на заштита за деца. 【Совршен Подарок За Бебето се Грижат】Не се грижи за бебето паѓа кога ги научат да одиме или bumping додека се забавувате, да се стави главата заштитна капа на вашето бебе, со што ќе се намали шок, и да се заштити вашето бебе глава од повреди.Нека уживаат играјќи, одење или Индексирање.Симпатична Бебе Главата Заштитна Капа за Безбедност Шлем со Коленото Влошки, Даде целосна заштита За Бебе Учење да одиме, ползи.Карактеристики Памучен материјал & Отворен прозорец топ дизајн, меки и удобни носат чувство Подебели сунѓерот лагер ефикасно да го заштити бебето на бебе од глава удари и влијанија во текот на одење, индексирање и играње Погодно лепило рака, може да се прилагоди на стегање и удобност Симпатична цртан филм шема, бебето ќе сакаат да го носат.Спецификација информации Материјал : памук, сунѓерот Големина : раководител обемот 45-54cm(17.7-21.1 инчи) Боја : Зелена/ Розова/ Сива/ Боја на морска ѕвезда Пакет : 1* бебе шлем шапка+1* парови на коленото подлога Тежина : 150g Белешки : ⋅ве Молиме овозможи мала разлика поради различни прирачник за мерење ⋅се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики ⋅ ве Молиме да се чувствуваат слободни ни e-mail, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста