• Новак
Kamenstein Нерѓосувачки Челик 16-Jar Обновлив Зачин Управување со Слободни Зачин заменливите патрони за уредите за 5 Години

Kamenstein Нерѓосувачки Челик 16-Jar Обновлив Зачин Управување со Слободни Зачин заменливите патрони за уредите за 5 Години

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Со голема функции, вклучувајќи капацитет за до 20 зачини, факултативна ѕид монтирање на одберете модели, квалитет на изградба, факултативна батеријата автоматизација, и повеќе, Kamenstein зачин полици и брусилки се одличен начин да ги зачувате, како и пристап, и им служи на вашите најчесто користени зачини.Модерниот дизајн и квалитет на градежни ќе додадете вкус на било кујна décor.Најдобро од сите, Kamenstein зачин полици и одберете брусилки дојде со понудата за 5-години на спајс refills од датумот на купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста