• Новак
(НЕ Е СЛУЧАЈ) Свеж Домат & Василиј Сос

(НЕ Е СЛУЧАЈ) Свеж Домат & Василиј Сос

Оценка на стоката:
DEN 892.80

Достапност
Производот е достапен

# ОВА НЕ Е СЛУЧАЈ.Ве МОЛИМЕ прочитајте Опис & Title правилно пред да го купите #. # ОВА НЕ Е СЛУЧАЈ.Ве МОЛИМЕ прочитајте Опис & Title правилно пред да го купите #. # ОВА НЕ Е СЛУЧАЈ.Ве МОЛИМЕ прочитајте Опис & Title правилно пред да го купите #. - САМО 1 ТОЧКА КУБНИ : 6.55. ДОЛЖИНА : 3.95. ШИРИНА : 3.95. ВИСИНА : 6.55. ТЕЖИНА : 2.92.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста