• Новак
Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Батерија Автоматско Sonic Моќ Четка за Заби, 31000 VPM Мотор, 2-Минута Smart Тајмер, 30-Втората Зона ја Промените Потсетник со 2 Рачни ч?

Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Батерија Автоматско Sonic Моќ Четка за Заби, 31000 VPM Мотор, 2-Минута Smart Тајмер,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

42000 Магнетни Levitation Моторни ВИСОКИ ВИБРАЦИИ ДА се ОТСТРАНИ 99.9% ОСТАТОЦИ На електрични патување четка за заби sonic е светска класа модерна ултразвучно четка за заби преполна со најнова технологија.Тоа се одликува со ултра моќен и водечка индустрија производство на моторни 42000 вибрации во минута . 42000 Магнетни Levitation Моторни високи вибрации прави врши далеку 99.9% од прирачникот четка за заби.Супер режим е дека ќе се подготви подароци за вас.Тоа е скриен режим.Кога ќе го притиснете копчето четири пати по ред, тоа ќе се појави и три индикатор светлото ќе флеш во исто време.Тоа е прикажана со фреквенција конверзија вибрации.Тоа е многу интересна и практична режим.Ќе доживее забава на четкање на вашите заби за прв пат. 4 Висока-Перформанси Четкање Начини за да одговараат на различните услови на забите и непцата : Чиста,мека,Избелуваат,супер.Чистење на владата ќе чистење на дамки на површината на забот преку висока фреквенција звучен бран вибрации.мека режим користи ниска фреквенција на вибрации за чистење заби многу нежно.Тоа може да го реши проблемот на чувствителни луѓе.Избелуваат режим им помага на избелуваат забите со користење на превртена фреквенции за распуштање површинските дамки.Црна личност белење серија Четка за заби.Секој Електричен sonic патување Четка за заби доаѓа со 8 четка глави.Влакната сечење процес усвојува иновативен 3 D сечење, Супер моќни да се отстрани остатоци и да се спречи гингивит два пати подобро од редовна четка за заби.Брзо Полнење технологија добива и работи за повеќе од 56 дена со само 2 часа целосно наполнет. 1200 MAH литиум батерија имаат помалку отпад ти дава долготрајни моќ и животниот век на батеријата.USB полнење дизајн поддршка на глобалната напон оди со вас на секој дел од светот.Kingeromes може да работи со полна брзина за 8 недели, и при мала брзина за 16 недели (2 минути / 2 пати на ден), што е многу погоден за патување со еден куфер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста