• Новак
Quip Чеша Метал/Сива Електрична Четка за заби - Електрична Четка, Патување Покрие Планината, и Нане Паста за заби Новото Издание

Quip Чеша Метал/Сива Електрична Четка за заби - Електрична Четка, Патување Покрие Планината, и Нане Паста за заби Новото

Оценка на стоката:
DEN 815.76

Достапност
Производот е достапен

Вредност утврдена Доаѓа Со : Четка за заби, AAA Батерија, 3-месечно Нане Вкус на Паста за заби цевка, resealable сребро Quip торба и Мулти-Користете Маска/Огледало Планината.Вграден тајмер и квадрант пулсира чисти рамномерно.Мали, лесни, водоотпорен и туш-безбедно.Патување покрие двојки како стојат и огледало планината.Чувствителни sonic вибрации четка подобро.За разлика од некои електрични четки за заби кои доаѓаат со жици или посебна станица за полнење за надополнување на заклучен во батеријата, quip ви дава флексибилност да се отстрани и да го замени еден AAA батерија на секои 3 месеци.Тоа е подобро за животот на вашата четка за заби и ве остава со помалку да се носат како што ќе патува.Кога вашиот quip е подготвена за свежо бесплатно, едноставно одберете од две опции.Доаѓа со нане паста за заби и нане коко конец.Quip е комбинација на ниска цена, со мала тежина, и едноставноста на прирачник четка со водечките функции и свежо чувство на електричен.Позитивни ние го делиме со многу electrics се меки најлон влакната, чувствителни на вибрации, 2-минута вграден тајмер, и 30-втор пулсот.Ние, исто така, ditched екстра режими, жици, и clunky полначи вие не треба да се направи quip совршен за секој ден, секаде.Quip е комбинација на ниска цена, со мала тежина, и едноставноста на прирачник четка со водечките функции и свежо чувство на електричен.Позитивни ние го делиме со многу electrics се меки најлон влакната, чувствителни на вибрации, 2-минута вграден тајмер, и 30-втор пулсот.Ние, исто така, ditched екстра режими, жици, и clunky полначи вие не треба да се направи quip совршен за секој ден, секаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста