• Новак
SouiWuzi Занаетите Украси Виножито Ѕид Виси Оркестарот Памук Јаже Виножито Ткаени Tassel Украс за Детска Соба Стил 1

SouiWuzi Занаетите Украси Виножито Ѕид Виси Оркестарот Памук Јаже Виножито Ткаени Tassel Украс за Детска Соба Стил 1

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Убав подарок : Виножито Ѕид Оркестарот направи голема бебе туш подарок, роденденски подарок, housewarming подарок, свадба или партија оркестарот или за некоја посебна прилика.Цврстата : Виножито Ѕид Виси карактеристики дрвени монистра и памук јаже, што е многу здрав и силен.Убава декорација : Виножито Ѕид Виси со Дрвени Монистра со неговата светла боја може да се користи како убаво декорација.Примена : Ресни Ткаени Виножито е погодна за rearview огледало привезоци, ѕид виси украси, ранец декорација, итн.Долг животен век : Ѕид Виножито Украс со Tassel не е лесно да се биде скршен, па таа има долг животен век.Опис : Едноставно да се закачи на ѕид, над главата на вашето бебе креветчето,bedpost, полици, вратата knob, или како завеса tassels или било каде ви се допаѓа.Виножито Ѕид Виси со Дрвени Монистра не е само виножито соба оркестарот за децата, ќе донесе шарм и бои на секоја соба.Карактеристики : Виножито Ѕид Виси-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : дрвени монистра, памук јаже.-Големина : вкупна должина со јаже : 30.5x8.5cm/12.01x3.35 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Виножито Ѕид Виси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста