• Новак
Делта Деца Serta Совршен Екстра Широк Конвертибилна Троседот да Безделник, Удобен 2-во-1 Флип Отвори Каучот/Sleeper за Деца, Сива

Делта Деца Serta Совршен Екстра Широк Конвертибилна Троседот да Безделник, Удобен 2-во-1 Флип Отвори Каучот/Sleeper за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Slipcover.Направен во САД.КОНВЕРТИБИЛНА 2-ВО-1 ДИЗАЈН : Ова флип-отворено троседот претвора до безделник/sleeper Идеален за читање, релаксирачки, играње или спиење, вашето дете ќе уживате во овој каучот со браќа / сестри/пријатели Препорачува за возраст од 18 месеци+ Удобно одговара на 3 мали деца и 2 постарите деца.УДОБЕН ПЕНА ИЗГРАДБА : Поддршка Serta пена изградба задржува својата форма и ги обезбедува сите-ден на удобност Не се лизга на дното спречува стол од движејќи се низ Супер-меки slipcover карактеристики врежана овци шема Страна џеб чува книги на дофат.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Стол доаѓа со отстранлив машина-перат slipcover дека zips off за лесно чистење.ЛЕСНИ + ПРЕНОСНИ : Лесни стол можат да се движат од соба в соба Одлична за спални соби, playrooms, подруми, игри или студирањето.ЛЕСНО ДА се UNBOX : Стол бродови во супер-мала кутија Откако unboxed стол проширува 5x (може да трае 24 часа за целосно да се прошират) Троседот големина : 30"W x 17"D x 15"H Безделник големина кога превртува отвори : 30"W x 40"D x 12"Ж. На Serta Совршен Sleeper Екстра Широк Конвертибилна Троседот да Безделник е пријатна стол преку ден, лежерен безделник преку ноќ.Овој кабриолет седиште лесно завртува се отвори за да се открие повеќе начини за вашето дете да се опуштитетие ќе сакаат да седне и да прочита или да се види нивните омилени филмови на стол, но кога е време за дремка, ова седиште се огради надвор во удобен sleeper кревет.Доволно голема за да собере три мали деца удобно во софа на владата, тоа е светлина доволно да се движат околу куќата и е идеален за децата да ги споделите време на изведба или sleepovers.Супер-меки slipcover врежана со една симпатична Serta овци моделот се одликува со лесен-за-се постигне страна џеб каде се вашите малку може да ги задржат своите омилени книги или таблет.На поддршка пена за изградба ќе го задржи својот облик и ги обезбедува сите-ден удобност.Плус, стол е не се лизга на дното обезбедува стои во место.Дизајниран да брод во супер-мала кутија, ова лесни пена деца' троседот и безделник може да трае најмногу 24 часа за целосно да се прошири откако unboxed.Машина-перат slipcover zips off за лесно чистење.Се препорачува за возраст од 18 месеци+.Достапни во Сива и Розова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста