• Новак
XEDCVR Кадифен Куче Кревет Солидна Миленичиња Куче Кревет Троседот Куќа Душеци Кинолошки Мачка Кревет Троседот Куќа Водоотпорен Перат Миленичиња Куче, Мачка Кревет ?

XEDCVR Кадифен Куче Кревет Солидна Миленичиња Куче Кревет Троседот Куќа Душеци Кинолошки Мачка Кревет Троседот Куќа Водоотпорен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Вашиот Пријател Deservers Удобност - -Ако вашето куче или мачка секогаш успева да искористиш приликата во вашиот кревет во текот на ноќта, тоа може да биде, бидејќи тој сака да привлече внимание и да ти кажам дека неговиот стар кинолошки повеќе не е мека и треба нова!. 2.Мие мие - -домашни миленичиња кревети е испран посебно во благ детергент машината за перење (ладно); шират да се исуши, нека се исуши целосно пред да се користат. 3.Пријатна Домашна : Дава една мека, топла и удобно место за вашето домашно милениче да се одморат. 4.Топла и пријатна кревет - Вашата мачка или мало куче може да се тркалаат тивко во оваа мачка кревет дизајниран да го фати на топлина, така што вашето домашно милениче останува топло и удобно, а дружење,Тие домашно милениче веќе не се грижи за лошите временски услови. 5.Ако најдете било какви прашања,pls дозволете нашата пријателска услуга тим знаете, ние ќе го реши тоа веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста