• Новак
Двојка Slipcover -2 Седишта Каучот Покрие - Мека Полиестер Ткаенини Slipcovers - 1 Парче Форма Одговара Водат Мебел Покритие - Microfibra Колекција - Темно Кафеава Боја (Двојка)

Двојка Slipcover -2 Седишта Каучот Покрие - Мека Полиестер Ткаенини Slipcovers - 1 Парче Форма Одговара Водат Мебел Покритие

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - ЕДНА ГОЛЕМИНА : Двојка опфаќа се направени на патентираната водат bi-еластична ткаенина.Мебел двојка slipcovers одговара мали и големи каучи 47"- 67" широк.ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ПРЕД КУПУВАЊЕ.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ & КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Љубов седиште опфаќа за троседот мебел заверена од Oeko-Tex 100. Идеален за домови со деца и домашни миленици или на некој бара економично решение мебел заштита.Answer : ___________________________ Note : Slipcovers за двојка троседот не се водоотпорни.САНИРАНИ ТКАЕНИНИ : Slipcovers со Санирани хигиена ткаенина функција.Антимикробна третирани ткаенина се докажани за да се спротивстави на раст на бактерии, грини и мувла, кои може да предизвикуваат дамки, лоши мириси, предвремено материјал деградација, па дури и болест.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и НЕГА : Опфаќа за loveseats се strapless со elasticized дното.Специјални анти-лизга картони вклучени.Тие се спречи 2-седишта троседот, се покрива од лизгање.Инструкции се вклучени.Каучот и двојка опфаќа машина се мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Не кајгана.Ниска топлина, собори сува.Не хемиско чистење.Не железо. 100% MONEYBACK ГАРАНЦИЈА : Задоволни & Задоволни Клиенти се со Највисок Приоритет за Нас.Ние Ви Даде 100% Пари Гаранција за враќање на Двојка Slipcover Заштитник.Нашиот Тим За Поддршка Е Подготвен Да Ви Помогне За Било Какви Прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста