• Новак
ARMAAX Заврши Анти Прошетка Ротација Иглички Поставите Метал Висока Прецизност Комплет Црна

ARMAAX Заврши Анти Прошетка Ротација Иглички Поставите Метал Висока Прецизност Комплет Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одговара на Сите Ruger Прецизност RF .223/.308 користење на било mspec група со заеднички .160 дијаметар дупки.Тие ќе се елиминира било кој слободен-играј со натпреварот предизвикувачи.Тие исто така ќе го заштити вашиот пушки со специјални анти-лази прскалки кои се спречи носат на приемникот.Лесен за инсталација и без модификации се потребни.Црна/Црвена/Сина/Виолетова/Сребрена/Портокал/Зелен/Бронза/Злато. 100% сосема нов и висок квалитет.Помали профил страна плочи.Pin инсталација алатка и Ален клучеви се вклучени.Pin се премногу долго ќе не влијае врз функцијата или изведба.Ве молиме не Над-torquing на навртки можат да предизвикаат оштетување на sideplates.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста