• Новак
X-DREE 10pcs М8 x 95mm Легиран Челик Хексагонални Штекер Хексадецимален Капа на Главата Завртки Завртки(10 unids М8 x 95 mm де aleación де acero хексагонална zócalo хексагонална tapa cabeza tornill

X-DREE 10pcs М8 x 95mm Легиран Челик Хексагонални Штекер Хексадецимален Капа на Главата Завртки Завртки(10 unids М8 x 95

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Се вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Штекер Капа на Главата; Материјал : 12.9 Легиран Челик; Пакет Содржина : 10 x Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Име на производ : Хексадецимален Socket Head Кап Завртки; Конец Големина : М8 x 30мм/ 0.3" x 1.2" (D*L); Тежина : 404g.Fastener Тип : Штекер Завртки; Главна Боја : Црна; Конец Теренот : 1.25 mm.Вкупна Должина : 103mm/ 4.1"; Конец Стил : Делумно Навој; Батеријата се Вклучени : Нема(Longitud вкупно : 103 mm / 4.1' '; Estilo rosca de : parcialmente roscada; Batería incluida : Нема.Хексадецимален Штекер Ширина : 6mm/ 0.24"; Главата Големина : 13 х 8мм/0.5"x0.3"(D*T); Под Главата Должина : 95mm/3.7"(Ancho del zócalo хексагонална : 6 mm / 0.24' '; Tamaño де ла cabeza : 13 х 8мм / 0.5' 'x0.3' '(D * T); Longitud инфериорни де ла cabeza : 95mm / 3.7' '. 10pcs М8 x 95mm Легиран Челик Хексагонални Штекер Хексадецимален Капа на Главата Завртки Bolts M8 x1.25мм штекер кап завртки, DIN912.Дизајниран со хексадецимален штекер главата и легиран челик материјал.Користи широко во дом,канцеларија апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish10 unids М8 x 95 mm де aleación де acero хексагонална zócalo хексагонална tapa cabeza tornillos tornillos Tipo де impulsión : Conector хексагонална; Estilo де cabeza : Cabeza де casquillo де casquillo; Материјал : acero де aleación 12.9; Contenido del paquete : 10 x Tornillo де cabeza хексагонална един cabeza де casquillo Nombre del producto : Tornillo де cabeza хексагонална един cabeza hueca; Tamaño rosca de : М8 x 30мм / 0.3' 'x 1.2' '(D * L); Peso : 404 g Tipo де sujetador : Tornillo де zócalo; Боја на директорот : Гора; Пасо де rosca : 1.25 mm Longitud вкупно : 103 mm / 4.1' '; Estilo rosca de : parcialmente roscada; Batería incluida : No Ancho del zócalo хексагонална : 6 mm / 0.24' '; Tamaño де ла cabeza : 13 х 8мм / 0.5' 'x0.3' '(D * T); Longitud инфериорни де ла cabeza : 95mm / 3.7' '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста