• Новак
GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 DIN7991 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Или Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Штекер Рамна Глава Countersunk Завртка Никел Галвански Еле

GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 DIN7991 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Или Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален

Оценка на стоката:
DEN 2234.40

Достапност
Производот е достапен

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5/10/50pcs хексадецимален socket countersunk flat head гром.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 10.9 квалитетен челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).Тема должина : 3мм-50mm.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Метрички навој дијаметар : M2(2mm) / М2.5(2.5 mm) / М3(3мм) / M4(4mm) / М5(5mm) / M6(6mm)/ М8(8мм)Метрички навој теренот : 0.4 mm(M2) / 0.45(M2.5) / 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6)/1.25 mm(М8)Широко се користат во дом, кујна, електроника, комуникација и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста