• Новак
Г-дин Winder Рингишпил Музичка Кутија Жените на Подарок, Рингишпил снежна топка Роденден, Годишнина за Жена Ќерката Девојка Snowglobes со Светлина Игра Замокот во Небото

Г-дин Winder Рингишпил Музичка Кутија Жените на Подарок, Рингишпил снежна топка Роденден, Годишнина за Жена Ќерката Девојка

Оценка на стоката:
DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

Снежна топка СО СВЕТЛИНА : музичката кутија има LED светло тебе функција, па коњот може да се ротира со музика под сјае на шарени LED Светло.МУЗИКА ПОДАРОК ЗА НЕА : Нашата розова рингишпил снежна топка е најдобар подарок за жена, девојка, мајка,ќерка, внука, љубовници ,деца, пријатели,бабата како роденденски подарок, Божиќ подарок, Денот на Вљубените подароци, Свадба подарок, Годишнина подарок, Нова Година, подароци и др.ЗАМОКОТ ВО НЕБОТО : Нашата симпатична рингишпил музичка кутија репродуцира мелодија ЗАМОКОТ ВО НЕБОТО.ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : шарени слатки работи на рингишпил музичка кутија големина околу 7.5x6inch.тоа е направен од високо-одделение смола,животната средина,трајни и мулти-обработени.СОВЕТИ : Ако ви се допаѓа тоа, се приклучат на шопинг количка сега!Неодамна се соочуваат со blizzard, температурата падна нагло, предизвикувајќи кристална топка за да се замрзне.Треба да се стави на кристална топка дома и да се чека на ice внатре да се топи пред да го користите.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за replacementr помош.Боја : Розова-еден Коњ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста