• Новак
Основни / Snap Акција Се Префрлува Subminiature Основните Префрлате

Основни / Snap Акција Се Префрлува Subminiature Основните Префрлате

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Набавувач : Omron Електроника Дел No : D2 HW-C273 M Ro HS : Да HTS : 8536507000 COO : ЈП ECCN : EAR99 : 20 Монтажа : Преку Дупка Пол Фрли Конфигурација : SPST Switch Конфигурација : N. O. Actuator Материјал/Стил : Нерѓосувачки Челик/Симулирани Ролери Лист Лост Контакт Оценка @ Напон : 2@12 VDC Максимално Движење Диференцијална : 0.5 mm Оперативни Сила : 1.8 N Престанок Стил : Жица Доведе Телото Ориентација : Директно IP Оценка : IP67 Единица Мерка : За Секој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста