• Новак
TZFSTV Фитнес Тракер Неколку Watch Smart Нараквица со Bluetooth Повик Pedometer Музика Контрола на Временската Прогноза Smart Watch Водоотпорен Стоперката за Android Телефон iOS,Црна

TZFSTV Фитнес Тракер Неколку Watch Smart Нараквица со Bluetooth Повик Pedometer Музика Контрола на Временската Прогноза

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

High-definition се прикаже : 1.6-инчен high-definition цел екран, 2.5 D криви стакло, со различни кориснички бира, секогаш ја покажуваат својата модна шарм.Разноврсна бирање : Вграден-во голем број на добро дизајнирани бира може да биде заменет по желба, можете исто така да ја внесете го СТАН dial пазарот да преземете масовно; во исто време, можете исто така да прилагодите според вашето расположение, стил или хоби за да се создаде уникатен глас.Дојдовен повик потсетник порака притисни : дојдовниот повик потсетник функција може да се брзо проверете на дојдовен повик информации, и СТАН порака, исто така, ќе се турка да се види во времето.Колку што го носат, може да се задржи во допир со луѓето што се грижат за, и важни нешта нема да се пропушти.Повеќе спортски начини : автоматско препознавање на различни спортски режими, како што се трчање, велосипедизам, кошарка, итн., автоматски екстракт на податоци за анализирање на отчукувањата на срцето на промени за време на вежба, и да се обезбеди динамична информации како чекори, растојание, време, калории, и отчукувањата на срцето за да зачувате податоци.Функција богати апликации : разни најчесто се користат паметни апликации, како што се временски гледање, порака потсетници, спиење мониторинг, sedentary потсетници, паметни stopwatches, музика контрола, итн., различни практични алатки за да се олесни секојдневниот живот.Овој ултра-лесни smart watch е одличен избор за вас, дури и ако тоа е ден на работа и студирање, вие не ќе се чувствувате уморни.Спецификација : Боја : црна, розова, silver Applicable луѓе : дами, мажите, бизнис, неутрален, општата јавност, тинејџерите, парови, учениците, мода, возрасните, elderly Screen големина : 1.6 inches Interface : USB 2.0 Екран материјал : калено glass Battery капацитет : 200m Ah Operation режим : допир + button Product големина на : 41.5*34.5*9.5 mm Screen резолуција : 240*288 Wristband материјал : silicone Charging метод : магнетни полнење cable Waterproof оценка : IP67 waterproof Functions : Bluetooth повик, мулти-спортски режим, разновиден бирање, калории, pedometer, растојание, временска прогноза, порака за потсетување, sedentary reminder (потсетник), stopwatch (стоперка), музика контрола, итн.Пакување листа : Види*1 Charging кабел*1 Manual *1 Notice : Поради влијанието на светлината, бојата на сликата може да биде различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Декларирани спецификации

Color:
black, pink, silver
Applicable people:
ladies, men, business, neutral, general public, teenagers, couples, students, fashion, adults, the elderly
Screen size:
1.6 inches
Interface:
USB 2.0
Screen material:
tempered glass
Battery capacity:
200mAh
Operation mode:
touch + button
Product size:
41.5*34.5*9.5mm
Screen resolution:
240*288
Wristband material:
silicone
Charging method:
magnetic charging cable
Waterproof rating:
IP67 waterproof
Functions:
Bluetooth call, multi-sports mode, versatile dial, calories, pedometer, distance, weather forecast, message reminder, sedentary reminder, stopwatch, music control, etc.
Packing list:
Watch*1 :
Charging cable*1 :
Manual *1 :
Notice:
Due to the influence of light, the color of the picture may be different from the actual product, please refer to the actual product :

Комплементите на стоката

Веста