• Новак
Зелена со Жолта Tooled Врежана Вистинска Кожа Премиум Бенд Рака Нараквица со Врежани Тока Компатибилен со Apple Види 40mm Сите Серија SE 6 5 4 3 2 1

Зелена со Жолта Tooled Врежана Вистинска Кожа Премиум Бенд Рака Нараквица со Врежани Тока Компатибилен со Apple Види 40mm

Оценка на стоката:
DEN 1343.76

Достапност
Производот е достапен

Овие модели ќе имаат возраст изглед, кој е привлечен за некој кој е во потрага по уникатен, модерен, и гроздобер рустикален изглед.Компатибилен со Apple Види 40mm Сите Серија SE 6 5 4 3 2 1 !Smartwatch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.5") до (8") / 165mm - 203mm.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Сет Вклучува : 1 (Еден) Висок Квалитет Направена Врежана Кожа Stitched Бенд Рака со Тока и Адаптери, сè во еден убав згреши подарок кутија подготвен да биде дадена како дар.Дизајн и бои се избрани за да ви обезбеди удобност, самодоверба и класа.Ќе добијат 1 (Една) Висок Квалитет Врежана Вистинска Кожа за на Рака Бенд со Бода Компатибилен со Apple Види 40mm, со убав згреши подарок кутија подготвен да биде дадена како дар.Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Една Големина на Универзал да се Спореди со S/M и M/Л Одговара на Зглобовите Големина : од (6.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Сите Материјали се Природни и BPA Free.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Една Големина на Универзал да се Спореди со S/M и M/Л Одговара на Зглобовите Големина : од (6.Во изработка на овој производ, посебно изработката техника се користи за сечење, големината, инструментално, втиснување, сликарство и крои - е дизајниран да изгледа возраст.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Направени од Вистинска Кожа и Гравирани со Нежни Орхидеи Цвеќиња Мотиви.Премиум Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена.Ние препорачуваме месечна примена на кожа средството за смекнување на косата да се задржи вашата кожа заштитена и moisturized.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.Кои трошоци и recharges нас постојано со добра позитивна енергија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста