• Новак
AmzAokay Каубој Метал Бенд Компатибилен за Apple Види Бенд Серија 7 6 SE 4 5 40mm 41mm 44mm 45mm iWatch Серија 3 2 1 38mm 42mm, Wristband Рака Хривнија

AmzAokay Каубој Метал Бенд Компатибилен за Apple Види Бенд Серија 7 6 SE 4 5 40mm 41mm 44mm 45mm iWatch Серија 3 2 1 38mm

Оценка на стоката:
DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Каубој Стил на Дизајн за 38mm 40mm 42mm 44mm Apple види, iwatch бендови изгледа домот и луксуз,Добра замена бенд за кожа, најлон и други метални apple види бендови.Погодна за двете жени и мажи.Компатибилен со сите Apple Види модели вклучувајќи Apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Серија 5 (2019), Серија 4 (2018), Серија 3 (2017), Серија 2 (2016 година), и Серија 1 (2015).Лесно да се redjustable : едноставно се отстрани flolding затворач за да ја промените големината на apple види бенд.Нема алатка е потребно.погоден за 6.2 инчен-7.9 инчен(160-200)mm зглобовите.Ако ви требаат повеќе линкови за зголемување на бендот, ве молиме контактирајте со нас.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, лим, Злато Натпревари Серија 3 бендот се препорачува да одговара на Серија 4 и 3 се види со ЗЛАТО, АЛУМИНИУМ Случај.Iwatch бендови 38mm 40mm 42mm 44mm женска ќе добиете дневна комплименти.Секое парче на каубојски apple види бенд боја е electroplated според apple sport боја. 1-година По Продажба на Услуги за целосна наплата или замена, без потреба да се вратат.Цел вашиот iwatch бендови 38mm метал со доверба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста