• Новак
Пантеон Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm за Жените - Цветни Кожа Компатибилен iWatch Бендови/Врвка за Серија 4 3 2 1

Пантеон Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm за Жените - Цветни Кожа Компатибилен iWatch Бендови/Врвка за Серија 4

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПАНТЕОН со ГАРАНЦИЈА : Купи со доверба.Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 Nike Watch модел : 38mm/40mm Watch модел : 42mm/44mm. (150mm-205mm) wrist42mm Зглоб големини : 6.Овие прекрасни цветни дизајни на врвот на нашата мека кожа прилагодливи бендови ќе не носат надолу од секојдневна употреба.ВНИМАНИЕ : Ако имате било какви проблеми со вашиот бенд, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви обезбедиме со одлични услуги на клиентите.Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 Најк.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста