• Новак
Класичен Јапонски Голем Бран Исклучување Kanagawa Печатење со Hokusai од Podartist на Smartwatch Бенд

Класичен Јапонски Голем Бран Исклучување Kanagawa Печатење со Hokusai од Podartist на Smartwatch Бенд

Оценка на стоката:
DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна.Биде лидер на бендот.Нашите Епл Види бендови функција вашиот омилен Society6 дизајни на вегетаријанската кожа за на рака и се достапни со четири различни хардверски бои; злато, розово злато, сребрена и црна боја.Тие се идеални за секојдневна облека, со мека велур-како долната страна, и лесно може да се разменуваат во нови бендови користење на брзо ослободување извори. - Секој производ е направен само за вас - Прилагодлив види бенд мерки 5.75" да 7.75" - 38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна - Брзо ослободување извори за лесно detaching **ПРО СОВЕТ** : Координирање на вашиот Apple Види бенд како ќе се координира вашата гардероба, мислам дека за seasonality и комплементарни бои навистина да се направи вашиот Apple Види поп.Клучни зборови : Вода, Водни ресурси, Илустрација, Уметност, Свет, Мапа, Бран.Исто така вика : Apple се Види Бенд, apple се види ремени.Класичен Јапонски Голем Бран Исклучување Kanagawa Печатење Со Hokusai дизајниран од страна на Podartist.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста