• Новак
Joyozy Нерѓосувачки Челик Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/ Обратно специјално Издание/ Fitbit Обратно Лајт/Fitbit Обратно 2 Smart Watch,Класичен Wristband Метал Хривнија Рака Зам

Joyozy Нерѓосувачки Челик Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/ Обратно специјално Издание/ Fitbit Обратно Лајт/Fitbit

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен : Одговара за Fitbit Обратно/ Обратно специјално Издание/ Fitbit Обратно Лајт/ Fitbit Обратно 2 Smart Watch.Види бенд /четири ослободување иглички и димензионирање алатка вклучени.Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик метал,добро полиран.Ова го прави вашиот Fitbit Обратно smart види повеќе згодна и ви носи многу комплименти.Класичен Дизајн : Бизнис и слободно време за мажите и жените(освен мали девојка бидејќи малку тешки),погоден за 5.5-8.5 инчен зглобовите.Удобно да се носат за целиот ден.Лесно да се прилагоди : Ова Обратно метал бенд доаѓа со менување на големината алатка за да ги отстраните линковите(до 8 линкови може да бидат отстранети,еден линк е 0.3 инчи) кој ги прави едноставни за да се вклопи во вашиот зглоб големина.Answer : ___________________________ NOTE : Слика 4 е за тоа како да се лесно да ги преземат за вклучување/исклучување на линкови.Бесплатни Одлична по продажба на услуги : 18 месеци и живот време пријателски поддршка на корисниците на.Било задоволни со производот ве молиме да се чувствуваат слободни да ни порака "преку".Повеќе ОБРАТНО БЕНДОВИ ве молиме пребарување Joyozy.П : Дали овој бенд компатибилен со Fitbit Обратно Лајт smartwatch?.A : Да,секако!Оваа wristband совршено се вклопува за Fitbit Обратно/Обратно специјално Издание/Fitbit Обратно Лајт/Fitbit Обратно 2 smartwatch.П : дали овој бенд водоотпорен?.A : Не,овој бенд не е вода или пот отпорни!Така се избегне долго време вода активности.П : имам 6.5 инчи зглобовите,е тоа се вклопува за мене?.A : Да,овој бенд одговара за врвка за околу 5.5-8.5 инчен зглоб.П : Како да се отстранат линкови на бендот?.A : На бендот доаѓа со отстранување алатка и може да се следи слика четири или видео.Тоа е многу лесно да се справи со тоа!.Оваа безбедна затворач е поголема безбедност и не треба да се грижите за губење на вашиот скапоцени Fitbit ОБРАТНО бендови.Тоа е многу лесно да се стави на и полетување.Лесно да ја промените големината.Совршен натпревар за вашата Fitbit Обратно бендови.Компатибилност : .Поддршка модели од Fitbit Обратно /Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно SE/Нова Fitbit Обратно Лајт Smartwatch.Повеќе бои за вашата да се избере(Црна,Сребрена,Rosegold, Марина Сина , Mulberry итн.Пакет се вклучени : . 1xstainless челик бенд за Fitbit Обратно Бендови;4 x брзо ослободување игли;1x отстранување алатка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста