• Новак
2 ПАРЧИЊА Картичка Случај за Apple AirTag Паричникот Картичка Случај Покрие AirTag Носителот Кредитна Картичка Големина Случај за AirTag за Чанта, Чанта, Спојката,Тенок Анти-И?

2 ПАРЧИЊА Картичка Случај за Apple AirTag Паричникот Картичка Случај Покрие AirTag Носителот Кредитна Картичка Големина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен Модел : Нашиот Паричник Картичка Случај специјално дизајнирани за airtags,Лесно да се разменуваат и да се промени, каде што се закачите на работите што сакате да ги пратите на.Ултра-тенок Дизајн : големината е за кредитна картичка големината,Minmum Дебелина е околу 0.15 см,може да се стави во вашиот паричник ealisy,многу светлина, погоден за сите картичка паричници или чанти.Материјал : Нашиот Воздух Ознака картичка случај се направени од премиум ABS,површината е Мат,кој е Анти-Гребење и Текстура,лесен, тенок и издржливи.Safe & Тајна : Нашиот Дизајн е Безбедно, Тајност и Ефикасно Лоцирање на вашиот Воздух Ознака,Оваа картичка ракав може да направи вашата tracker не е толку лесно да бидат изложени, но тоа нема да влијае на нејзината прима сигнал.Широко Апликација : Откако ќе се Стави на Воздухот Ознака во држачот на Картичката, може да се стави тоа во паричник, или стави на детето на училиште торба, или багаж торба, или било која ставка ќе се плашат од lossing,која може да направат вашиот живот полесно. 2 ПАРЧИЊА Картичка Случај за Apple Air Tag Паричникот Картичка Случај Покрие Air Tag Носителот Кредитна Картичка Големина Случај за Air Tag за Чанта, Чанта, Спојката,Тенок Анти-Изгубениот Паричник Картичка Tracker Овој производ може да ги зачувате вашите Airtag во паричникот картичка слот за безбедно и уредно и заштита на вашиот Airtag од гребнатини, судири, штета, итн., мали димензии, лесна, и лесно да се носат Airtag Паричникот Случај Носителот Надгради за Airtag може да се стави заштитна маска на вашиот паричник, вашата торба, децата на училиште торба, спојки, wristlet, скапоцености итн., нашите tracker носителот нема да влијае на јачината на сигналот пренос на тракерот, и не влијае на позиционирање.Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Картичка Случај Покритие за Air Tag.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста