• Новак
RedGoodThings за AirPods Случај, Спортски Shockproof Заштитна Мека Случај Маска за iPhone AirPods Безжични Слушалки (Боја : Бела)

RedGoodThings за AirPods Случај, Спортски Shockproof Заштитна Мека Случај Маска за iPhone AirPods Безжични Слушалки (Боја

Оценка на стоката:
DEN 684.00

Достапност
Производот е достапен

Со пригоден ранец кука.Совршено се заштити вашиот Air Pods приклучок за слушалки.СТП кожа материјал.Нови спортски стил.Совршено се вклопуваат за вашиот приклучок за слушалки.Материјал : СТП Leather Applicable пол : неутрално / машки и female Applicable производи : airpods Packing : oppo торба (случај + прашка).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста