• Новак
MEYIFEN ipad воздух 3-та Генерација 10.5 Smart случај со Молив Носителот,Ултра Тенок, Лесен,Мулти-Агол на Гледање,Погодно Mangnetic Застане,да се Избегне Пречки Удари и Гребнатини

MEYIFEN ipad воздух 3-та Генерација 10.5 Smart случај со Молив Носителот,Ултра Тенок, Лесен,Мулти-Агол на Гледање,Погодно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Compatibile : Наменета исклучиво за Apple i Pad Воздух 10.5 случај 3-та генерација 2019,не е компатибилна со други уреди.Лесна : i Pad 10.5 случај изграден од Premiun СТП Кожа,мека микрофибер поставата и здрав TPU framedurable и заштитни.Ефикасна : Магнетни прилагодливи Потпирачот мора 8 Безбедна Агли на Гледање и да можат да работат во секој агол.тоа може да ги зачувате вашите бизнис картички ,банкарски картички, белешки или записи.и поддршка Авто Разбуди /Спиење Функција.Прецизни Cutouts : i Pad покрие 10.5 Намали испис овозможи пристап до Полнење Порта и Звучници,Слушалки Џек и јачината на звукот може да се пристапи.Одговара и го Заштитува : совршено се Вклопува и штити ipad Воздух 10.5. ipad воздух случај со молив носителот одговара совршено исто така, го стави во пен слот .Заштита на вашиот i Pad од гребнатини,нечистотија и валкано и Камера Заштита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста